هم‌افزایی بیش از یک دهه تجربه های موفق در مخابرات و دیسپاچینگ

هونام ارتباط در یک نگاه - هونام ارتباط

FaLang translation system by Faboba

هونام ارتباط در یک نگاه

شرکت هونام ارتباط نیروی ایرانیان (سهامی خاص) یک مجموعه فنی و مهندسی است که با رویکردی نوین مبتنی بر دانش روز، تجربه کافی و خلاقیت روزافزون کارشناسان خود، وارد عرصه ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه IT، مخابرات و اتوماسیون صنعتی شده است.
هسته اولیه این مجموعه در سال 1382 و با حضور کارشناسان و متخصصان مجرب شاغل در حوزه مخابرات و دیسپاچینگ صنعت برق کشور شکل گرفته است. در سال 1393 با درک نیازمندیهای جدید و روزافزون صنایع مختلف کشور، این مجموعه بازنگریهایی در اهداف و راهبردهای اجرائی خود صورت داده و پس از آن با نام هونام ارتباط دوره جدیدی از حضور توانمند، متفاوت و موثر خود در عرصه ارائه خدمات فنی-مهندسی در زمینه IT، مخابرات و اتوماسیون صنعتی در صنایع مختلف کشور اعم از مخابرات، برق، نفت، گاز و پتروشیمی را آغاز کرده است.
در حال حاضر این شرکت با ایجاد روابط نزدیک و همکاری متقابل با شرکتهای داخلی و خارجی و ایجاد کنسرسیوم همکاری مشترک با چندین شرکت معتبر و موفق ایرانی در زمینه تامین تجهیزات و ارائه خدمات فنی و مهندسی در حوزه مخابرات و اسکادا و اتوماسیون صنعتی به توان علمی و تخصصی خود افزوده است.

 power line

افتخارات ما

بومی سازی و تولید

طراحی، ساخت و تولید تجهیزات مخابراتی و اتوماسیون صنعتی به صورت بومی در ایران درشرایط تحریم. ادامه مطلب

مشاوره و طراحی بهینه

مشاوره و طراحی و اجرای پروژه های مخابراتی و اتوماسیون صنعتی. ادامه مطلب

تامین، تعمیر، نگهداری

تامین تجهیزات ، نصب و راه اندازی سیستمهای مخابراتی و اتوماسیون صنعتی و تعمیر نگهداری آنها. ادامه مطلب

شاخص های هونام ارتباط

 • هونام در 5 سال اخیر موارد زیر را به رزومه خود افزوده است که این تجربیات روز به روز در حال افزایش است

  • تجربه تعمیر نگهداری، بیش از 5 مورد
  • تامین تجهیزات بیش از 40 قرارداد
  • پروژه فیبرنوری بیش از 30 مورد
  • plc و تله پروتکشن بیش از 20 پروژه
  • پروژه تله متری و اسکادا بیش از 15 مورد
  • آموزش تخصصی بیش از 20 دوره
  • سیستمهای رادیویی بیش از 5 پروژه
 • نیروی انسانی متخصص و کارآمد زمینه ساز تعالی سازمانی و زمینه ساز توسعه هونام است به همین دلیل ما در سالهای اخیر توجه ویژه ای به جذب و تربیت استعداد های جوان داشته ایم

  • بیش از 30 متخصص در سراسر ایران
  • توجه به رشد و ارتقا سرمایه انسانی
  • برگزاری کورس های آموزشی تخصصی
  • ارتباط با دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی
  • تشکیل تیم های تحقیق و توسعه
  • حمایت و سرمایه گزاری در استارت آپ های مربوط به صنعت برق و مخابرات
 • وقتی از تعهد حرف می‌زنیم ذهن ما متمرکز بر قرارداد های کاری می شود اما غالب اوقات هونام فراتر از قرارداد از مشتریان و همکاران خود پشتیبانی میکند

  • رضایت نامه حسن انجام کار از شرکت باختر تولید
  • رضایتنامه از شرکت مادر تخصصی توانیر با موضوع رضایت از ارزیابی کیفیت برگزاری 3 دوره آموزشی سیستمهای فیبر نوری
  • رضایتنامه حس انجام کار از شرکت بتانیر با موضوع رضایت از ارزیابی کیفیت دوره آموزشی سیستمهای تله پروتکشن
  • بیش از 5 گواهی تایید صلاحیت با موضوع ایمنی ، پیمانکاری ، پدافند غیر عامل و غیره

سایر ویژگی های ما

پشتیبانی 24/7

حساسیت پروژه های بزرگ و استراتژیک بودن سیستمهای مخابراتی و سیستمهای انتقال دیتا صنایع مختلف ایجاب میکند که هونام به عنوان مجموعه ای که فعالیت اصلی اش نگهداری و پشتیبانی دائم و بدون توقف است همیشه در دسترس باشد و در صورت لزوم از کارفرما وسامانه های مخابراتی پشتیبانی کند.

لذا در همکاری هونام با پیمانکاران مختلف خط ویژه و 24 ساعته ای در اختیار مشتری قرارداده می شود.که ارتباط لحظه ای و رفع ایرادات به صورت دائمی میسر باشد در اندازه بزرگتر حضور دائمی کارشناسان به صورت مقیم در محل پروژه تا پایان وظایف محوله است.

پوشش خدمات در سراسر ایران

آنچه از رزومه فعالیت های هونامه در بیش از ده سال گذشته پیداست، می توان گفت که هونام به لحاظ جغرافیایی در سراسر ایران و در نقاط مختلف تجربه اجرای پروژه و فعالیت در حوزه تخصصی خود را داشته است. علاوه بر قراردادها و پروژه های مقطعی، هونام در مورد پروژه های بلند مدت در منطقه مورد نظر جهت ایجاد پایگاه استقرار نیروهای دائمی اقدام می کند. در حال حاضر هونام تلکام در استانهای گیلان، مازندران، زنجان، آذربایجان شرقی، یزد، سیستان و بلوچستان و منطقه عسلویه پایگاه جهت استقرار نیروهای مستقر بومی دارد.

هونام؛ علاوه بر پروژهای داخلی اقداماتی هم برای توسعه پوشش خدمات فنی و مهندسی خود در خارج از ایران داشته است. مناطقی همچون اربیل عراق و بلوچستان پاکستان نمونه هایی از این دست می باشند.

مشاوره در محل

پیش از اقدام به اجرای هر نوع پروژه و حتی در مراحل ابتدایی بررسی برگزاری مناقصه و مزایده ها، بررسی دقیق کمی و کیفی ابعاد کار و بهترین راه حل از نیازمندی های هر سازمانی است.

هونام با اتکا به تجربیات خود به کارفرماها پیشنهاد میدهند از خدمات مشاوره تیم هونام جهت اتخاذ بهترین تصمیم ها استفاده کند. بدیهی است که با توجه به ابعاد و وجوه مختلف پروژه های فنی و مهندسی، کارشناسان هونام می توانند به صورت حضوری در اقصی نقاط ایران در کنار کارفرما قرار گرفته و تجربیات خود را تمام و کمال در اختیار کارفرما قرار دهد.

بنیانگذاران

Person Name مهدی حاجیان مدیر مالی و اداری
فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی IT از دانشگاه پیام نور و مقطع کارشناسی در رشته ی الکترونیک از دانشگاه آزاد فعالیت در زمینه ی تجارت الکترونیک، و همچنین چندین سال فعالیت مستمر و موفق در حوزه ی مخابرات در شرکت مخابرات استان تهران
Person Name بهروز ضیایی مدیر عامل
کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه تهران و کارشناسی برق الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی یش از 15 سال تجربه در زمینه طراحی، ساخت، نصب، راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری سیستم‌های مخابراتی تجهیزات PLC، سیستم‌های تله ‌پروتکشن، سیستم‌های مخابراتی فیبر نوری مدیریت تعمیر و نگهداری سیستم‌های PLC و تله‌پروتکشن خطوط 230 و 400 کیلوولت فرامنطقه‌ای ایران
Person Name زهره عزیزی مدیر بازرگانی
کارشناسی رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه اراک مسئول پروژه مشاوره و طراحی طرح جامع مخابراتی شرکت مدیریت شبکه برق ایران و شرکتهای برق منطقهای مازندران، اصفهان، تهران و شیراز، باختر و مدیریت پروژه های انرژی و اسکادا در شرکتهای مختلف و مدرس دوره های آموزشی نرم افزارهای اسکادا
Person Name ابراهیم خوب بخت مدیر فنی و اجرایی
فارغ‌التحصیل رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک و سابقه‌ی بیش از 10 سال فعالیت در حوزه‌ مخابرات ودیسپاچینگ صنعت برق، شناخته شده در این حوزه و متخصص در شبکه‌های مخابرات نوری و تجهیزات انتقال و دسترسی در این شبکه‌ها . دارای مدارک CCNA و CCNP از شرکت سیسکو، مدیر و مشاور پروژه‌های مخابراتی فیبر نوری در صنعت برق ایران و مدرس دوره‌های فیبر نوری‌،