بلاگ - هونام ارتباط

كسب رتبه اول كشوری در عملكرد صحیح سیستم های حفاظتی شبكه برق منطقه ای گیلان
دوشنبه, 01 دی 1399 17:23 رتبه اول كشوری سیستم های حفاظتی شبكه برق برق منطقه ای گیلان

موفقیتی دیگر از هونام ارتباط. همزمان با حضور هونام ارتباط به عنوان پیمانکار نگهداری مخابرات، شرکت برق منطقه‌ای گیلان در ﺷﺎﺧﺺ ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺻﺤﯿﺢ ﺳﯿﺴﺘﻢ‌ﻫﺎي ﺣﻔﺎﻇﺘﯽ در بازه زمانی سه ساله منتهی به شش ماهه اول سال 99 موفق به کسب رتبه اول شد.

ادامه مطلب
دریافت گواهی دانش بنیان توسط شرکت هونام ارتباط
یکشنبه, 22 تیر 1399 11:09 هونام ارتباط دانش بنیان آریکست گواهی نامه

پس از ماه ها تلاش بی وقفه برای بومی سازی و عرضه تجهیزات مخابراتی مورد نیاز صنایع مختلف به ویژه صنعت برق، شرکت هونام ارتباط گواهی دانش بنیان تولیدی را از معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری دریافت کرد.

ادامه مطلب
اتفاقی نادر در صنعت برق؛انحراف شدید فرکانس در شبکه برق اروپا
سه شنبه, 06 اسفند 1398 06:09 دیسپاچینگ صنعت برق انحراف فرکانس انحراف فرکانسی شبکه برق اروپا برق نیوز

طی یک رویداد نادر در ژانویه ۲۰۱۹ در شبکه برق اروپا انحراف فرکانس شدیدی با پیک مصرف برق به میزان تقریبی ۶۰۰ هزار مگاوات رخ داده است. بر اساس گزارش‌های مستند از این رویداد، علل انحرافات فرکانسی به دلایلی غیر از خروج واحد‌های نیروگاهی یا کاهش بار بوده و تأثیرپذیری شبکه را از مواردی نظیر برنامه‌های اقتصادی و اشکالات موجود در زیرساخت‌های مخابراتی نشان می‌دهد.

ادامه مطلب
رتبه نخست برق منطقه ای گیلان
دوشنبه, 08 آبان 1396 09:57 برق منطقه ای برق منطقه ای گیلان دیسپاچینگ

به گزارش وب سایت شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان و برابر اعلام معاونت راهبری شبکه برق کشور، در شاخص میزان رویت پذیری و شاخص کیفیت اطلاعات برق منطقه ای گیلان رتبه نخست را كسب كرد.

ادامه مطلب
چرا شبکه برق ونزوئلا مختل شد؟
دوشنبه, 08 آبان 1396 09:47 اختلال هک شبکه انتقال ونزوئلا

آخرین دور خاموشی‌ها در این کشور که نتیجه ازکارافتادن نیروگاه اصلی برق کشور یعنی «گوری» است، رکورد تازه‌ای از خود به جا گذاشت چراکه 70درصد این کشور به‌مدت بیش از 20ساعت در خاموشی مطلق قرار داشت

ادامه مطلب
FaLang translation system by Faboba