تجهیزات LOOP Telecom - هونام ارتباط

FaLang translation system by Faboba

لوپ تلکام LOOP Telecom

گروه لوپ تلکام از سال ۱۹۹۱ فعالیت خود را در زمینه صنایع مخابراتی در تایوان شروع کرده است. لوپ تلکام پس از موفقیت هایی که در ورود به بازار کشورهای مختلف داشته است علاوه بر ایالات متحده، روسیه و تایوان توانست به بازار ۸۰ کشور مختلف ورود کند و در بسیاری از کشورها از جمله کشورهای اروپایی و آسیایی دارای دفاتر فعال می باشد.این شرکت در حال حاضر دارای تنوع تولیدات مختلف بالغ بر ۶۰ نوع محصول از جمله اکسس های چند کاره برای محصولات آنالوگ همانند سیگنالهای صدا و دیتا بخصوص پروتکل های استفاده شده در صنایع برق همچون DS0, E1, T1, DS3, E3, OC3/STM-1, OC12/STM-4, OC48/STM-16 جهت استفاده روی TDM, SDH, TDMoE PseudoWire و PTN به همراه MPLS یا Carrier Ethernet می باشد. این شرکت همچنین تجهیزات IP Access و Router و last mile یا backhaul over fiber یا G.SHDSL تولید می کند.

هونام ارتباط توانایی این را دارد که محصولات این شرکت را تامین و تهیه و عرضه کرده و کلیه خدمات نصب و راه اندازی تجهیزات لوپ تلکام را در سراسر ایران انجام دهد.

مشتریان محصولات لوپ تلکام عموماً شامل اپراتورهای شبکه تلفن همراه، اپراتورهای شبکه اینترنت، فعالین تجهیزات اتوماسیون صنعتی، صنایع حمل و نقل، شبکه فرودگاهها، شبکه های نظامی، شبکه‌های دولتی و صنایع انرژی آب و برق و نفت و گاز می باشند.

Loop Telecom logo