هونام ارتباط
شرکت هونام ارتباط نیروی ایرانیان (سهامی خاص)
هم‌افزایی بیش از یک دهه تجربه های موفق در مخابرات و دیسپاچینگ
 

هونام ارتباط نیروی ایرانیان (هونام تلکام) یک مجموعه فنی و مهندسی است که با رویکردی نوین مبتنی بر دانش روز، تجربه کافی و خلاقیت روزافزون کارشناسان خود، وارد عرصه ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه IT، مخابرات و اتوماسیون صنعتی شده است.
هسته اولیه این مجموعه در سال 1382 و با حضور کارشناسان و متخصصان مجرب شاغل در حوزه مخابرات و دیسپاچینگ صنعت برق کشور (کارشناسان و مدیران شرکت موج نیرو)شکل گرفته است. در سال 1393 با درک نیازمندیهای جدید و روزافزون صنایع مختلف کشور، این مجموعه بازنگریهایی در اهداف و راهبردهای اجرائی خود صورت داده و پس از آن با نام هونام ارتباط دوره جدیدی از حضور توانمند، متفاوت و موثر خود در عرصه ارائه خدمات فنی-مهندسی در زمینه IT، مخابرات و اتوماسیون صنعتی در صنایع مختلف کشور اعم از مخابرات، برق، نفت، گاز و پتروشیمی را آغاز کرده است.
در حال حاضر این شرکت با ایجاد روابط نزدیک و همکاری متقابل با شرکتهای داخلی و خارجی و ایجاد کنسرسیوم همکاری مشترک با چندین شرکت معتبر و موفق ایرانی در زمینه تامین تجهیزات و ارائه خدمات فنی و مهندسی در حوزه مخابرات و اسکادا و اتوماسیون صنعتی به توان علمی و تخصصی خود افزوده است.

آدرس : تهــــران، خیابان ولیـــعصر
بالاتر از میدان ونک
خیابان شهید خدامی، کوی لیلی
پلاک 3 ، طبقه ی اول ، واحد 4
تلفن‌:‌ +982188791610 +982188791607
فکس:‌ +982189774053
ایمیل:‌ info@hoonamtel.ir
LinkedIn Twitter facebook