هونام ارتباط
شرکت هونام ارتباط نیروی ایرانیان (سهامی خاص)
هم‌افزایی بیش از یک دهه تجربه های موفق در مخابرات و دیسپاچینگ
 

آقای مهندس بهروز ضیایی

سمت : مدیرعامل

BehroozPIC

آقای مهندس بهروز ضیائی عضو هیأت مدیره و  مدیر عامل شرکت هونام ارتباط نیروی ایرانیان ، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه تهران و دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق الکترونیک از دانشگاه آزاد اسلامی می باشند.

 در سوابق فنی و اجرایی ایشان می توان شاهد بیش از 15 سال تجربه در زمینه طراحی، ساخت، نصب، راهاندازی، تعمیر و نگهداری سیستمهای مخابراتی شامل تجهیزات PLC، سیستمهای تله روتکشن، سیستمهای مخابراتی فیبر نوری و ... بود.

از جمله مسئولیتهای آقای مهندس ضیائی میتوان به مدیریت پروژههای تعمیر و نگهداری سیستمهای PLC و تلهپروتکشن خطوط 230 و 400 کیلوولت فرامنطقهای ایران، مدیریت پروژه تعمیر و نگهداری سیستمهای فیبر نوری شبکه زیرساخت شرکت مدیریت شبکه برق ایران، مدیریت پروژه تعمیر و نگهداری سیستمهای مخابراتی شرکتهای برق منطقهای تهران، گیلان، زنجان، سمنان، یزد، سیستان و بلوچستان، باختر و غرب اشاره کرد.

 


آقای مهندس ابراهیم خوب بخت

 سمت : مدیرفنی و اجرایی 

 

  

 

آقای مهندس ابراهیم خوببخت عضو هیأت مدیره و معاون فنی و اجرایی شرکت هونام ارتباط نیروی ایرانیان، فارغالتحصیل رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک بوده و سابقهی حدود 10 سال فعالیت در حوزهی مخابرات و دیسپاچینگ صنعت برق، سبب شده است ایشان به عنوان یکی از افراد شناخته شده در این حوزه مطرح گردند.
تخصص اصلی ایشان شبکههای مخابرات نوری و تجهیزات انتقال و دسترسی در این شبکهها میباشد. ایشان همچنین در حوزهی شبکههای کامپیوتری نیز فعالیت داشته و دارای مدارک CCNA و CCNP از شرکت سیسکو در این زمینه میباشند. 
در خصوص سوابق کاری و اجرایی آفای مهندس خوب بخت بطور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
مدیر پروژههای مخابراتی فیبر نوری در صنعت برق ایران
مشاور پروژههای مخابراتی در صنعت برق ایران
مدیر فنی و اجرایی شرکت مهندسین کاوشگران ارتباطات شایگان
مشاور طرح مخابرات و سیستمهای حفاظتی پهنهی ساحلی دریاچهی بزرگ خلیج فارس تهران
تدریس دورههای فیبر نوری، SDH ، شبکههای کامپیوتری، CCNA و ....

 خانم مهندس زهره عزیزی

سمت : مدیر بازرگانی

Azizi

خانم مهندس زهره عزیزی عضو هیأت مدیره و  مدیر بازرگانی شرکت هونام ارتباط نیروی ایرانیان،  فارغالتحصیل مقطع کارشناسی رشته مهندسی نرمافزار از دانشگاه اراک میباشند.
سوابق فنی واجرایی ایشان به عنوان  مسئول پروژه مشاوره و طراحی طرح جامع مخابراتی شرکت مدیریت شبکه برق ایران و شرکتهای برق منطقهای مازندران، اصفهان، تهران، شیراز، باختر و یزد تجربه هایی غنی و پشتوانه ای  مفید برای اداره ی امور بازرگانی یک شرکت فنی و مهندسی برای ایشان به ارمغان آورده است . 
از دیگر سوابق خانم مهندس عزیزی می توان به  مدیریت پروژه های  انرژی و اسکادا در شرکتهای آی.تی.ای و موج نیرو و همچنین تدریس در دوره های آموزشی نرمافزارهای اسکادا اشاره کرد.

 

آقای مهندس مهدی حاجیان مطلق

سمت : مدیر مالی و اداری

Hajeyan

آقای مهندس مهدی حاجیان مطلق عضو هیأت مدیره و مدیر مالی و اداری شرکت هونام ارتباط نیروی ایرانیان ، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی IT از دانشگاه پیام نور و مقطع کارشناسی در رشته ی الکترونیک از دانشگاه آزاد می باشند .
از سوابق ایشان می توان به فعالیت در زمینه ی راه اندازی و اداره ی فروشگاه های اینترنتی، عضویت در هیأت موسس و هیأت مدیره ی شرکت پردیس وب الکترونیک و همچنین چندین سال فعالیت مستمر و موفق در حوزه ی مخابرات در شرکت مخابرات استان تهران اشاره کرد .

 

 

 

 

آدرس : تهــــران، خیابان ولیـــعصر
بالاتر از میدان ونک
خیابان شهید خدامی، کوی لیلی
پلاک 3 ، طبقه ی اول ، واحد 4
تلفن‌:‌ +982188791610 +982188791607
فکس:‌ +982189774053
ایمیل:‌ info@hoonamtel.ir
LinkedIn Twitter facebook