هونام ارتباط
شرکت هونام ارتباط نیروی ایرانیان (سهامی خاص)
هم‌افزایی بیش از یک دهه تجربه های موفق در مخابرات و دیسپاچینگ
 

شرکت هونام ارتباط نیروی ایرانیان با اتکا به شناخت نیازهای واقعی صنایع مختلف کشور و نیز به مدد دارا بودن ارتباطات منطقه ای و فرامنطقه ای بسیار قوی با شرکت های سازنده و همچنین تامین کنندگان مطرح تجهیزات، وارد عرصه ی  تامین و فروش تجهیزات در حوزه ی هایی همچون مخابرات ودیسپاچینگ، IT و شبکه های کامپیوتری، سیستم های حفاظتی و دوربین های مداربسته، سیستم های تله پروتکشن و رله های حفاظتی  و ... گردیده است .

پشتوانه شرکت هونام ارتباطات در بخش تامین و فروش تجهیزات، دانش و امکانات خوب بخش های فنی و اجرایی این شرکت می باشد. به مدد این دانش و امکانات فنی، امکان ارائه ی خدمات مشاوره ای مناسب به مشتریان برای انتخاب محصول متناسب با نیازهایشان و همچنین پشتیبانی پس از فروش میسر گردیده است.

آنچه شرکت هونام ارتباط را در امر تامین و فروش تجهیزات از دیگر فعالان این حوزه متمایز می کند، صداقت، تعهد، قیمت های مناسب، مشاوره های فنی دقیق قبل از فروش و پشتیبانی مطلوب پس از فروش می باشد.

درحال حاضر و در بخش مخابرات و IT، تمرکز هونام ارتباط روی تامین و فروش تجهیزات مخابراتی با برندهای تجاری Hoonam Telecom ، LOOP Telecom و 3OneDATA می باشد.

علاوه بر سیستم های مخابراتی عمومی، این شرکت دارای توانایی اثبات شده ای در امر تامین سیستم های مخابراتی و حفاظتی خاص صنعت برق شامل انواع سیستم های پی ال سی، تله پروتکشن و همچنین رله های حفاظتی می باشد.

شرکت هونام ارتباط همچنین برنامه ریزی وسیعی برای انجام فعالیت های گسترده در امر تامین مراکز تلفن، تجهیزات شبکه، تجهیزات تله متری ، اسکادا و اتوماسیون صنعتی و ... انجام داده است .

با توجه به آنچه ذکر آن رفت بخشی از توانمندی های شرکت هونام ارتباط در امر تامین تجهیزات را می توان به شرح زیر مورد اشاره قرار داد:

 

 برای آشنایی با جزییات بیشتر در خصوص هریک از بخش های فوق ، علاوه بر مطالعه ی لینک های مرتبط هر بخش، متقاضیان محترم میتوانند با کارشناسان فروش و درصورت لزوم کارشناسان فنی هونام ارتباط در تماس باشند .

 

آدرس : تهــــران، خیابان ولیـــعصر
بالاتر از میدان ونک
خیابان شهید خدامی، کوی لیلی
پلاک 3 ، طبقه ی اول ، واحد 4
تلفن‌:‌ +982188791610 +982188791607
فکس:‌ +982189774053
ایمیل:‌ info@hoonamtel.ir
LinkedIn Twitter facebook